درباره ما

درباره ما

شرکت بازار دیجیتالی فلز ایرانیان "فَرامِت faramet"، شرکتی کاملا خصوصی است که توسط کارشناسان خبره فولاد و دانشگاهی ایجاد شده و هیچ گونه وابستگی سازمانی ندارد.

شرکت تعاونی آهن آلات تهران به عنوان بزرگترین تعاونی آهن فروشان کشور و شرکت صدر آهنین اصفهان با بیش از 30 سال تجربه تجارت انواع فولاد و شرکت امین تجارت میعاد با داشتن دانش تجارت سنتی و دیجیتالی مدرن از سهامداران عمده "فَرامِت faramet" هستند. شما هم در صورت فعالیت در "فَرامِت faramet" می توانید در آینده سهامدار آن شوید.

در بازار "فَرامِت faramet" تمامی تولید کنندگان ، تجار و واسطه ها و مصرف کنندگان می توانند با نام خودشان فعالیت نموده و خرید و فروش نمایند.

شرکت بازار دیجیتالی فلز ایرانیان با برند  "فَرامِت faramet" با پشتوانه بروز ترین علوم روز و با هدف سرعت بخشی، ایمن سازی و ساده نمودن معاملات کلان انواع فلزات، وارد این کسب و کار مبتنی بر دیجیتال شده است .

فراهم نمودن شرایط ایمن برای مبادلات بزرگ و آسودگی خاطر معامله گران با استفاده از دانش و تجهیزات پیشرفته، هدف اصلی است که در این راستا تمام فرآیند مذاکره تا تحویل و تسویه حساب بصورت کاملا حرفه ای تحت کنترل خواهد بود. ساده سازی این فرآیند پیچیده و تنظیم قراردادهای هوشمند، این مسیر را پشتیبانی خواهد نمود.

تیم مجرب بازاریابی و فروش، مالی و حقوقی "فَرامِت faramet" شما را در تمامی مراحل پشتیبانی می نماید، به گونه ای که شما با آرامش به تجارت بیاندیشید.